درباره ما

گروه آسیائی کومهو با فعالیت در زمینه های مختلف از قبیل صنایع شیمیائی، اتومبیل، هواپیمائی و غیره از شرکت های به نام در جهان محسوب می شود. این گروه  فعالیت رسمی خود را در سال ۱۹۴۶ در پایتخت کشور کره جنوبی (سئول) آغاز نمود.
در سالل 1960 گروه تولیدی لاستیک کومهو به عنوان زیر مجموعه شرکت کومهو فعالیت خود را تحت عنوان لاستیک سام یانگ (Samyang)  آغاز نمود.
با ادغام گروه تولیدی لاستیک کومهو با مجموعه شرکتهای کومهو در سال ۱۹۸۴، لاستیک مذکور با نام کومهو به بازار عرضه شد. در حال حاضر این برند یکی از محبوبترین و پرمصرف ترین لاستیکهای خارجی در ایران محسوب می‌شود.
شرکت لاستیک کومهو دارای ۳ کارخانه تولید تایر در کره جنوبی، ۳ کارخانه در کشور چین و یک کارخانه در کشور ویتنام می باشد. همچنین این شرکت علاوه بر کره جنوبی دارای مراکز تحقیقاتی متعدد در کشورهای چین, آمریکا, انگیس و آلمان است.
در سال ۲۰۰۷ شرکت کومهو به عنوان اسپانسراصلی باشگاه منچستر یونایتد مطرح شد. علاوه بر این، شرکت کومهو از اسپانسر های مسابقات فرمول 1 به شمار می‌رود.

بازرگانی لاستیک عارفی بیش از نیم قرن تجربه درخشان در امر خرید و فروش لاستیک را دارد و کار خود را از سال 1345 اغاز نموده است و به لطف خداوند متعال تا به امروز پیشرفت داشته و کار خود را توسعه داده است بازرگانی عارفی در حال حاضر نمایندگی فروش لاستیک کومهو تایر و رودستون تایر در سطح کشور می باشد